Toplu İşe Alım

Toplu işe alım projelerindeki öncelikli olarak amacımız kısa sürede başvuruları değerlendirip profesyonel bir şekilde sonuca ulaşmaktır. Adaylardan gelen başvuralar ve kariyer portalları aracılığıyla bir havuz oluşturulmaktadır. Sürekli veri tabanı çalışmaları, grup veya panel mülakatları ve pozisyonlara yönelik yedeklemeler sistemin ana parçalarıdır. Değerlendirmeler sonucu genel yetenek, genel kültür, dil seviyesi, kişilik envanteri gibi özellikler göz önünde bulundurulup katagorilere ayrılmış bir şekilde CAK veri tabanına kaydedilir.

, İnsan Kaynakları kurumların faaliyet alanlarımızda göstermiş olduğumuz niteliklerdeki iş süreçlerinde firmalar ile ortak hareket eder. Uzman danışmanlarımız, firmalara hazırladıkları projelerle ihtiyaç duyulan toplu işe alım süreçlerini, profesyonel bir değerlendirmenin sonucunda kısa sürede tamamlamaktadır. Firmanın doğru işgücüne ulaşması için eksiksiz bir hizmet anlayışı ile aranan nitelikteki çalışanı kuruma kazandırmaktadır.

CAK, Türkiye sınırları içerisinde her noktada toplu işe alım süreçlerini yürütebilecek ve yönetebilecek kalite ve performansa sahiptir.