İTHALAT - İHRACAT

İTHALAT - İHRACAT

; Stratejik Danışmanlık olarak yurtdışına ve yurtiçine pazarlarına açılma konusunda kararlı olan müşterilerimizin firma ve ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tanıtımı için planladığımız çalışmalarla en iyi şekilde temsil edilmesini sağlıyoruz.

Yurtiçinde ve yurtdışında istediğiniz ürünü veya hizmeti bulma, ticaretini yaptığınız ürünlerin daha ucuza temini veya alternatiflerinin bulunması, ürettiğiniz ürünlerin veya verdiğiniz hizmetlerin yurtdışında ve yurt içinde pazarlanması konusunda sizlere her türlü desteği verebilecek bilgi, birikim ve teknoloji altyapımızla müşterilerimize pazar paylarını genişletme fırsatı veriyoruz.

Çalışmalarımız bununla sınırlı kalmamakta aynı zamanda müşterilerimizin ithalat ve ihracata yönelik çalışmalarında yaşadıkları finansal kaynağın sağlanması yönünde onları en iyi şekilde yönlendirmekte ve ithalat-ihracat maliyetlerinin minimum seviyede kalmasına yardımcı olmaktayız.

Mevcut işleyişlerimizde ihracat-ithalat süreçlerimiz CAK Stratejik Danışmanlık olarak kendi bünyemizde farklı ihracat-ithalat kollarımız ile faaliyet göstermekteyiz.